Gå till innehåll

Verksamhetsavdelningen

  • Faaid Ali-Nuur
  • Nationell samordnare för etniska, kultur- och samhällsorganisationer, vikarie
  • 08-613 50 65
  • faaid.ali-nuur@abf.se
  • Robert Aslan
  • Nationell samordnare facklig studie- och kulturverksamhet
  • 08-613 50 91
  • robert.aslan@abf.se
  • Åsa Stenlund Björk
  • Nationell samordnare, interna utbildningar
  • 070-6207657
  • asa.stenlund@abf.se
  • Kristine Eriksson
  • Stödfunktion, post, tryckeri
  • 08-613 51 05
  • Carin Öhlén
  • Nationell samordnare, asylverksamhet och ESF-projekt
  • 070-223 58 48
  • carin.ohlen@abf.se
  • Thomas Fridh
  • Nationell samordnare politiska studier, vikarie
  • 090-71 16 16
  • thomas.fridh@abf.se
  • Hanna Kharazmi Holmer
  • Nationell samordnare fackliga, politiska och facklig-politiska studier
  • Föräldraledig
  • Benjamin Ivansson
  • Nationell samordnare, ungdomsorganisationer, klimat- och hållbarhetsfrågor
  • 08-613 50 35
  • benjamin.ivansson@abf.se
  • Olof Sand
  • Nationell samordnare, stärka folkrörelser och forskningsfrågor
  • 08-613 50 11
  • olof.sand@abf.se
  • Carin Thurfjell
  • Nationell samordnare, tillgänglighetsfrågor och funktionshinderrörelsen
  • 08-613 50 41
  • carin.thurfjell@abf.se
  • Cecilia Öberg
  • Nationell samordnare, internkontroll och kvalitetsarbete
  • 08-613 50 12
  • cecilia.oberg@abf.se
  • Ivica Ivanovic
  • Verksamhetsutvecklare för e-sport, digitalkultur och LAN
  • Resursperson
  • 070-530 56 16
  • ivica.ivanovic@abf.se
  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 10 september 2015.