Gå till innehåll

Kontakta ABF Helsingborg

Våra ordinarie öppet/telefontider:

Måndag till torsdag:
9:00 - 16:30
(lunchstängt 12:00 - 13:00)

ABF Helsingborgs personal

  • Artur Malachowski
  • Administration av musikstudier och dans samt webbplatsansvar
  • 042 - 17 64 02
  • artur.malachowski@abf.se
  • Dan Karlsson
  • Verksamhet inom fackförbund, bostads- & pensionärsorganisationer
  • 042 - 17 64 06
  • dan.karlsson@abf.se
  • Sanna Davidovic
  • Verksamhet inom funktionshinderorganisationer och etniska organisationer
  • 042 - 17 64 03
  • sanna.davidovic@abf.se
  • Laszlo Jakocs
  • Verksamhet inom funktionshinderorganisationer och etniska organisationer
  • 042 - 17 64 05
  • laszlo.jakocs@abf.se
  • Goran Rabar
  • Musikverksamhet - huvudansvar på musikhusen
  • 042 - 17 64 15
  • goran.rabar@abf.se
  • Roland Nohage
  • Huvudansvarig - vaktmästeri & service efter 11:00
  • 042 - 17 64 08
  • roland.nohage@abf.se
  • Vaktmästarna
  • Vaktmästeri & service innan 11:00
  • 042 - 17 64 11
  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 8 februari 2017.