Gå till innehåll

Kontakt

Expeditioner och kontaktpersoner

Malmö
ABF Malmö, Spånehusvägen 47,  211 58 Malmö
Telefon vx:040- 35 24 00 
Fax: 040- 35 24 17 
Epostadress: info.malmo@abf.se

Faktureringsadress: ABF Malmö FE854-090 Scancloud 831 90 Östersund

Organisationsnummer: 846000-9445

Expeditionen har öppet:
Måndag-torsdag 09.00-17.00
Fredag 09.00-14.00
Helgdagar stängt.

Här hittar du en karta till ABF Malmö, Spånehusvägen>>

Här hittar du en karta till ABF Mosaiken, Porslinsgatan>> 

Lomma
ABF i Lomma, Kaptensgatan 4, 234 31 Lomma
Telefon 040- 41 26 35, 040-35 24 12

Epostadress: info.lomma@abf.se

Här hittar du en karta till ABF i Lomma >>

Kontaktpersoner:

Åsa Sandström
Ombudsman/chef
040-35 24 15
asa.sandstrom@abf.se

Lotta Holmberg 
Biträdande ombudsman
Verksamhetsutvecklare
Kultur
Projekt
Tfn. 040-35 24 29
lotta.holmberg@abf.se 

Sara Ryahi
Receptionen 
Tfn. 040-35 24 09
sara.ryahi@abf.se

Agneta Eggenberger
Administration
Tfn. 040-35 24 38
agneta.eggenberger@abf.se 

Birgitta Vaktnäs
Administration
Tillgänglighetsansvarig
Tfn. 040-35 24 01
birgitta.vaktnas@abf.se

Stina Zetterdahl
Administration
Verksamhetsutvecklare
Internationella föreningar
Tfn. 040-35 24 27
stina.zetterdahl@abf.se

Emma Gullstrand
Verksamhetsutvecklare
Kulturföreningar
Projekt
Körer
Tfn. 040-35 24 34
emma.gullstrand@abf.se 

Linda Hansen
Verksamhetsutvecklare
Funktionshinder
Konst/Konsthantverk/kultur/
Ansvarig för verksamheten på Mosaiken
Tfn. 040-35 24 30
linda.hansen@abf.se

Lisbeth Jönsson
Verksamhetsutvecklare
Hälsa
Miljö
Utåtriktade verksamheter
Tfn. 040-35 24 21
lisbeth.jonsson@abf.se

Susanne Lund
Verksamhetsutvecklare
Facklig verksamhet
Politisk verksamhet
PRO
Tfn. 040-35 24 36
susanne.lund@abf.se

Annette Hedén
Pedagogisk utveckling
Cirkelledare
Tfn. 040-35 24 14
annette.heden@abf.se

Jane Nyman
Administration
Tfn. 040-41 26 35, 040-35 24 12
jane.nyman@abf.se

Pablo Solar
Vaktmästare
Tfn. 040-35 24 33
Tfn. 070-577 33 01 
pablo.solar@abf.se

Hans Wilander 
Bokförmedling
Tfn. 040-35 24 23 
hans.wilander@abf.se  

Goran Zlatevski
IT-Tekniker
Tfn. 0702 - 62 60 57
goran.zlatevski@abf.se 

Lars Paulström
Verksamhetsutvecklare
Musikverksamhet
Tfn. 0722 - 21 43 20
lars.paulstrom@abf.se

 




  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 6 november 2017.