Gå till innehåll

ABF Eskilstuna

PERSONAL

Annika Rydberg Ajakainen, verksamhetsutvecklare
språk, it, PRO, litteratur, hälsa, film, teater
annika.rydberg@abf.se

016 - 16 67 11  

Robert Karlsson, verksamhetsutvecklare
robert.karlsson@abf.se 

016 - 16 67 22
 

Lilian Sundholm, verksamhetsutvecklare och administration
keramik, drejning
lilian.sundholm@abf.se

016 - 16 67 18  

Pethra Andersson, verksamhetsutvecklare
integration
pethra.andersson@abf.se

016 - 16 67 16  

Berit Gürler
Administration och konferensbokningar
berit.gurler@abf.se

016 - 16 67 93  

Robert Bergendorff, verksamhetsutvecklare
robert.bergendorff@abf.se

016-16 67 09  

Elin Johnsson, verksamhetsutvecklare
elin.johnsson@abf.se

0152-194 00  

Hiba Alammarin, verksamhetsutvecklare
hiba.alammarin@abf.se

016-16 67 14  

Asad Enow, projektledare
musik
asad.enow@abf.se

   

Inger Windh-Kiiver,
cirkelledare språk
inger.windh-kiiver@abf.se

076 - 645 06 26

Maria Skärlund,
cirkelledare keramik
maria.skarlund@abf.se

073 - 786 71 20  

Per-Erik Lundborg,
vaktmästare
per-erik.lundborg@abf.se

016 - 16 67 08  

 

   

  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 30 augusti 2017.

ABF Eskilstuna

Besöksadress:
Kungsgatan 14
632 20 ESKILSTUNA
Växeln: 016-16 67 00
Fax: 016-12 59 50

Postadress:
Kungsgatan 14

632 20 ESKILSTUNA

info.eskilstuna@abf.se
Öppet:
Måndag - torsdag 8.30 - 11:00 & 14:00 - 16:30
Fredag   8.30 - 12.00