Gå till innehåll

KONTAKT

Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som arbetar i ABF FyrBoDal. Vår styrelse hittar du nederst i kontaktlistan. Vill du anmäla dig till en studiecirkel ringer du: 010-209 31 31 eller så går du in på abf.se. Välkommen!

 

  • Håkan Chalto
  • Ombudsman/VD AB FBD Utbildning
  • Göteborgsvägen 7-9, 451 42 Uddevalla
  • 0703-91 07 02
  • hakan.chalto@abf.se
  • Jane Larzon
  • Verksamhetsledare/Pedagogiskt ansvarig
  • Strandgatan 29, 461 40 Trollhättan
  • 0730-47 76 82
  • jane.larzon@abf.se
  • Tommy Sellstedt
  • Arbetsmarknadsansvarig
  • Edsgatan 24, 462 30 Vänersborg
  • 0735-17 49 34, 0706-67 75 50
  • tommy.sellstedt@abf.se
  • Kjell Andersson
  • Kvalitets- och asylansvarig
  • Strandgatan 29, 461 40 Trollhättan
  • 0703 – 70 20 33
  • kjell.andersson@abf.se
  • Eva Lindgren
  • Projektansvarig/Kommunikatör
  • Strandgatan 29, 461 40 Trollhättan
  • 0735-19 21 03
  • eva.lindgren@abf.se
  • Karl Heydar
  • Handledare No Limits, Handledare Steg 1 – Samordningsförbundet Väst
  • Göteborgsvägen 7-9, 451 42 Uddevalla
  • 0709 – 83 75 20
  • karl.heydar@abf.se
  • Ann-Louise Joshage
  • Verksamhetssamordnare Lysekil Sotenäs
  • Kungsgatan 27, 453 33 Lysekil
  • Växel: 0522-36190 Direkt: 0523-140 40Mobil: 0735-19 31 05
  • annlouise.joshage@abf.se
  • Susanne Kellerman
  • Samordning Arbetsmarknad-Omställning-Projekt
  • Göteborgsvägen 7-9 451 42 Uddevalla
  • Mobil: 0735-17 31 01
  • susanne.kellerman@abf.se
  • Birgitta Körner
  • Handledare Waernshögens Utvecklingsträdgård
  • c/o ABF Storgatan 38, 666 30 Bengtsfors
  • 0765-25 52 24
  • birgitta.korner@abf.se
  • Anette Larsson
  • Verksamhetsutvecklare
  • Södra Strömgatan 15, 441 30 Alingsås
  • 0735 -19 31 02, 010-209 31 31
  • anette.larsson@abf.se
  • Linda Mildh
  • Verksamhetssamordnare
  • Göteborgsvägen 7-9, 451 42 Uddevalla
  • 0735-17 31 00
  • linda.mildh@abf.se
  • Bo Olsson
  • Verksamhetsledare No Limits
  • Göteborgsvägen 7-9, 451 42 Uddevalla
  • 0735-19 21 02
  • bo.olsson@abf.se
  • Ramiza Poljo
  • Verksamhetssamordnare Uddevalla
  • Göteborgsvägen 7-9 451 42 Uddevalla
  • 0735-17 31 09
  • ramiza.poljo@abf.se
  • Elizabeth Rungstedt
  • Verksamhetssamordnare Vänersborg/Projektledare ABF-Kultur
  • Edsgatan 24, 462 30 Vänersborg
  • 0735-17 31 03
  • elizabeth.rungstedt@abf.se
  • Jonas Rydh
  • Verksamhetssamordnare Åmål, Bengtsfors, Dals Ed
  • Mobil: 0735-19 21 01, Bengtsfors 0531-619 50, Ed 0534-614 82
  • jonas.rydh@abf.se
  • Magnus Svensson
  • Musikansvarig ABF FyrBoDal
  • Strandgatan 29, 461 40 Trollhättan
  • 0723-86 82 48
  • magnus.svensson@abf.se
  • Margaretha Svensson
  • Verksamhetssamordnare Alingsås, Vårgårda
  • Södra Strömgatan 15, 441 30 Alingsås
  • 0322-190 70
  • margaretha.svensson@abf.se
  • Jill Widenberg
  • Verksamhetssamordnare Trollhättan
  • Drottninggatan 49, 461 33 Trollhättan
  • 0709 – 83 75 26
  • jill.widenberg@abf.se
  • Kerstin Grundberg, Styrelseledamot/VU
  • Birgitta Larsson, Styrelseledamot/VU
  • Sten-Åke Kjell, Styrelseledamot
  • Tomas Kjerulf, Styrelseledamot
  • Patricia Labrana Valeria, Styrelseledamot
  • Anders C Nilsson, Styrelseledamot
  • Monica Nordh-Halldén, Styrelseledamot
  • Agnetha Thelander-Johansson, Styrelseledamot
  • Roy Andersson, Ersättare
  • Ulla Carlsson, Ersättare
  • Dan Fridlund, Ersättare
  • Jenny Jansson, Ersättare
  • Gunilla Palm, Ersättare
  • Alf Gillberg Valberedning
  • Jan-Vidar Seljegren Valberedning
  • Inga-lill Wahlberg Valberedning
  • Ulrika Jansson Uthberg Revisor
  • Jan Andersen Revisor
  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 14 september 2016.