Gå till innehåll

Kontakt

Kontakta oss gärna vid frågor och önskemål. Till vänster finns en länk till var våra expeditioner finns.

Här finns Vi som arbetar i ABF Skaraborg och du kan ringa oss på våra direktnummer eller till det lokala kontoret.

Vi har en växel så att du ska komma fram och kunna prata med någon av oss även om den du söker är tillfälligt upptagen. Då kan vi hjälpa dig att lämna ett meddelande till den du söker. Vi hjälper gärna till. 


Yvonne Karlsson 073-5187300
yvonne.karlsson@abf.se                                    

   
Carina Carlsson 072-3016098

Skövde
carina.carlsson@abf.se

 

Doris Andersson 072-3012632

Skövde, Hjo
doris.andersson@abf.se                                                                                                                     


Ulrica Walthereson 073-518 73 01

Lidköping, Karlsborg, Tibro
ulrica.walthereson@abf.se

Christina Laage 073-5187302  

Skövde, Tidaholm
christina.laage@abf.se

 

Kari Nurkkanen 076-1063226

Falköping                                                                                                 kari.nurkkanen@abf.se


Nils-Erik Abelsson 072-301 27 21


Falköping, Grästorp
nils-erik.abelsson@abf.se


Kerstin Hagberg 0511-101 07
073-5187307

Lidköping, Götene, Skara, Vara, Essunga
kerstin.hagberg@abf.se 
 

Katarina Udéhn 072-3012663

Mariestad, Gullspång
katarina.udehn@abf.se

Albin Wiljén 073-518 73 05

Mariestad, Töreboda
albin.wiljen@abf.se 

Joakim Wahlström 072-301 26 97

Jobbar i hela Skaraborg med E-sport och Cosplay
joakim.wahlstrom@abf.se



  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 24 augusti 2017.