Gå till innehåll

Kontakt

Kontakta oss gärna vid frågor och önskemål. Till vänster finns en länk till var våra expeditioner finns.

Här finns Vi som arbetar i ABF Skaraborg och du kan ringa oss på våra direktnummer eller till det lokala kontoret.

Vi har en växel så att du ska komma fram och kunna prata med någon av oss även om den du söker är tillfälligt upptagen. Då kan vi hjälpa dig att lämna ett meddelande till den du söker. Vi hjälper gärna till. 


Yvonne Karlsson 073-518 73 00
yvonne.karlsson@abf.se                                    

   
Carina Carlsson 072-301 60 98

Skövde
carina.carlsson@abf.se

Doris Andersson 072-301 26 32

Skövde 
doris.andersson@abf.se                                                                                                                     
 

Elin Andersson 073-518 73 02

Karlsborg, Tibro, Hjo Tidaholm
elin.andersson@abf.se

Ulrica Walthereson 073-518 73 01

Lidköping
ulrica.walthereson@abf.se

Göran Wallén 0511-101 07
073-518 73 07

Skövde, Skara, Götene
goran.wallen@abf.se

Kari Nurkkanen 076-106 32 26

Falköping, Tidaholm                                                                                                 kari.nurkkanen@abf.se


Nils-Erik Abelsson 072-301 27 21


Falköping, Grästorp, Grästorp, Vara, Essunga
nils-erik.abelsson@abf.se


Kerstin Hagberg 0510-213 07
073-5187306

Lidköping
kerstin.hagberg@abf.se 
 

Katarina Udéhn 072-301 26 63

Mariestad, Gullspång
katarina.udehn@abf.se

Albin Wiljén 073-518 73 05

Mariestad, Töreboda
albin.wiljen@abf.se 

Joakim Wahlström 072-301 26 97

Jobbar i hela Skaraborg med E-sport och Cosplay
joakim.wahlstrom@abf.se
 

Björn Karlsson 073-518 73 04

Hantverksansvarig
bjorn.karlsson@abf.se



  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 11 december 2017.