Gå till innehåll

Styrelsen ABF i Uppsala län

Styrelse 2017

Styrelsen består av 9 ordinarie ledarmöter och 4 suppleanter.

Styrelsen
Agnes Jonsson, ordförande
agnes.jonsson@abf.se

Andreas Hallin, vice ordförande
enduroklubben@hotmail.com

Tara Mokhtari, ordinarie ledamot
tara100@live.se

Gert Berlin, ordinarie ledamot
ge.berlin@telia.com

Karin Westlund, ordinarie ledamot
karinwestlund@hotmail.com

Ellena Papaioannou, ordinarie ledamot
ellena.papaioannou@seko.se

Gabriel Tidestav, ordinarie ledamot
gabriel.tidestav@gmail.com

Gustaf Lantz, ordinarie ledamot
gustaf@lantzeducation.se

Ingrid Pineiro, ordinarie ledamot
pineiroingrid@yahoo.se

Gustaf Holmlund, ordinarie ledamot
gustaf.holmlund@gmail.com

Petra Jansson, suppleant
petra.jansson@knivsta.se

Eivor Johansson, suppleant
johanssoneivor@telia.com

Gunder Brandell, suppleant
gunder.brandell@gmail.com

Tore Betnér, suppleant
torebetner@yahoo.se

ABFs personalrepresentanter:
José Vargas, ordinarie
jose.vargas@abf.se

Hamas Issa, suppleant
hamad.issa@abf.se

Revisorer
Ingemar Eriksson, ordinarie
160eriksson@norden.st

Rolf Smedberg, ordinarie

Hans Hård, suppleant

Leif Valden, suppleant

 
 




  • Dela artikel
  • Skriv ut

Senast ändrad den 10 augusti 2017.